fbpx
Rozë

Kjo është shuma marramendëse që fiton çdo muaj ‘krimineli’ më i bukur në botë

 Jeremy Meeks u bë i famshëm nga një fotografi e publikuar nga policia, e cila arriti të bëhej virale në internet dhe bëri që ai të nënshkruante kontratë si model.

U arrestua për posedim të armëmbajtjes pa leje dhe aktivitet kriminel në rrugë, por tani është në lidhje me trashëgimtaren Chloe Green dhe fiton rreth 10 mijë dollarë në muaj. 

TMZ tregoi se këto janë paratë e deklaruara, pasi ai në të vërtetë arrin rreth 1 milionë dollarë vetëm prej kontratave me agjenci të njohura.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close