fbpx
Lajme

Buzhala: Kurti i hongër do shuplaka prej Amerikës, Britanisë e Francës dhe u bë pulë në OKB

“Masi i hanger do shuplaka prej Amerikes, Britanise, Frances etjjjjjj, Luani i Shqiptarise u zbut pak”, ka shkruar gazetari Berat Buzhala në llogarinë e tij në facebook.

Po ashtu gazetari Ilir Mirena ka shkruar se është hera e parë që Kosova kritikohet nga SHBA në OKB.

“Hera e pare qe Kosova kritikohet nga ShBA’te ne Keshillin e Sigurimit te OKB’se.
Me perkushtim sigurisht qe sukseset nuk mungojne!
Falenderojeni per kete te arritur Qeverine e Albin Kurtit…😊”, ka shkruar Ilir Mirena.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close