fbpx
Rozë

Albani dhe Miriami në kulmin e lumturisë, por shikoni reagimin e Arbana Osmanit

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur dhe më simpatikë të skenës shqiptare.

Prej vitesh ata janë të sukseshmë në muzikë. Alban Skëndëraj ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku të dy kanë përshëndetuur fansat nga Firence.

Në këtë foto ku të dy shkëlqejën nuk mund të mos komentonte mikja e tyre Arbana Osmani.

‘Përshëndetje të bukur’ shkruan moderatorja shqiptare.

Miriam i do të rikthehet sërish pranë publikut si anëtare e jurisë të The Voice Kids.

Pas nëj periudhë dy vjeçare larg skenës dhe publikut, pasi iu përkushtuua rritjes së vajzës Ameli, këngëtarja do të kthehet me disa produkte muzikore.

Për këngët e saj më të reaj dhe realizimin e klipit të tyre, Miriami ka treguar se do të bashkëpunojë me bashkëshorten e kryebashkiakut të Tiranës Ajola Xoxën. /Gazeta Exprss/ 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close