fbpx
Rozë

Labi dhe Qëndresa fillojnë muajin e mjaltit, dalin imazhet e para

Moderatori Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë datën e 15 tetorit.

Lajmi për martesën e çiftit bëri bujë në medie, mënyra se si Labi e mori nusen me tren ishte një elemtent që e bëri edhe më të veçantë dasmën e tij, shkruan lajmi.net.

Një ditë më pas, Labi kishte organizuar dasmë përrallore me të ftuar miqtë dhe kolegët e tyre.
Siç e do zakoni, pas dasmës çifti udhëtojnë për në muajin e mjaltit, por meqenëse Labi ishte i angazhuar në punë, nuk kishte mundësi të udhëtonte menjëherë.

Tashmë çifti e kanë gjetur kohën e përshtatshme dhe kanë filluar pushimet, ndërsa në rrjete sociale ata kanë shpërndarë fotografitë e para buzë bregdetit

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close