fbpx
Rozë

Albana Osmani bllokon ashensorin, provokon me pamjen super sexy

Moderatorja e njohur hqiptare ka pozuar mjaft sexy.

 Albana Osamni ka realizuar pozën e saj të preferuar në ashensor. Mjafton t’i hedhësh në sy për të dalluar format e saj trupore prej modele.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme për ndjekësit e saj, e në to ndonjëherë di të shfaqet edhe provokative. Edhe pse jo e zhveshur, por e veshur me xhinse, sonte Albana po duket shumë seksi në një fotografi të publikuar, e cila shihet të jetë realizuar në ashensor.

Albana është një nga aktivistet e nismës’Ti je luledielli’ e cila iu vjen në ndihmë fëmijëve në nevojë. /Gazeta Express/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close