fbpx
Rozë

E keni parë gjithë nënën e Leonora Jakupit- Por, këtë detaj nuk e keni vrejtur asnjëherë

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është nga ata persona shumë familjar, që rrallë ndahet nga e nena, motra e mbesa.

Leonora përpiqet që pjesën më të madhe të kohës së lirë ta shfrytëzoj me më të dashurat e saj.

Pa dyshim që e ëma është personi më i afërt e që i qëndron më pranë. Leonora nuk e ka Feriden vetëm nënë, por edhe mike e edhe menaxhere.

Edhe sa i përket pamjes së jashtme ato ngjajnë shumë me njëra tjetrën. Si e ëma ashtu edhe e bija, të dyja të pashme dhe zonja, shkruan “Kosovarja”.

A e keni ditur që ato përherë i ngjyrosin me të njëjtën ngjyrë flokët. Leonora e Feridja nuk duan të jenë ndryshe as në këtë pike.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close