fbpx
Rozë

Lumi B i bën paratë hamburger, bën spot në Suedi

Lumi B pritet që të vije me një videoklip së shpejti për të gjithë adhuruesit e tij

Burime të Gazetës Express thonë se Lumi është përgatitur aq shumë saqë për këtë ka shkuar për të bërë xhirimet e spotit në Stockholm të Suedisë.

Reperi ka mbetur diskret për spotin por ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet që para ka një grumbull para që i ka futur mes bukës së hamburgerit.

Lumi njihet për kreativitetin e tij interesant, sidomos kur është puna në kombinimin e lirikave të tij dhe ushqimit.

Një ndër hitet e tij më të mëdha ka qenë kënga e tij “Hi Lumi”, njëra prej këngëve më të mira të tij ku një ndër personazheve të spotit të tij ishte edhe ushqimi tradicional “flija”.

Ndoshta tani Lumi do ta bëj personazh hamburgerin.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close