fbpx
Rozë

Reagim epokal i MIley Cyrus pas puthjes se Ritës me Beben

Mëngjesin e të enjtes të gjithë u zgjuam duke parë foton e dy këngëtareve shqiptare me famë botërore duke u puthur në buzë me njëra-tjetrën

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën dhe Rita Orën. Dyshja mahnitën me foton ku shkruanin se ishin shoqe të ngushta dhe shqiptare duke vendosur flamurin shqiptar si ikone.

Jo vetëm VIP-at shqiptarë por edhe ata të huaj dhe me famë botërore. Një ndër to ishte dhe amerikania e njohur, Miley Cyrus.

Siç duket nga komenti, edhe Miley-t i ka pëlqyer kjo puthje dhe ka shprehur simpatine për këtë foto. Disa mund të habiten dhe disa mund të thonë se pritej nga Miley, por këtë e gjykoni ju./intv.al/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close