fbpx
Rozë

Kjo është jeta luksoze e Vildane Zenelit

Ajo është shumë e pranishme me foto dhe video nëpër rrjetet sociale

Por, Vildane Zeneli në videon e fundit të postuar në InstaStory tregon për jetën luksoze që bën.

Në këtë video shihet se Vildanja jeton në villat e bukura të Miamit në SHBA, derisa ka edhe një qen “Pitbull”.

Vildania është njëra prej vajzave më aktive në rrjetet sociale derisa karrierën e saj si fotomodele e zhvillon në SHBA.

Deri me tani ajo ka reklamuar disa kompani të njohura amerikane ku ka qenë fytyrë e tyre e marketingut. /GazetaExpress/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close