fbpx
Rozë

Yllka sot ka përvjetorin, publikon këtë foto me bashkëshortin (Foto)

Yllka Kuqi ka një kohë të gjatë si e martuar e shumë vite të tjera që nga njohja me njeriun e zemrës.

E sot ajo dhe bashkëshorti i saj Astriti, kanë përjetorin.

Përmes një fotoje në Istagram, Yllka ka nxjerr edhe një foto së bashku me burrin.
“17 vjet bashke ❤️”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close