fbpx
Rozë

Angjelina publikon këtë foto, habiteni si i janë bërë duart (Foto)

Angjelina ka ndarë me miqtë e saj në rrjete sociale një foto të re me të birin.

Ajo shihet e veshur e tëra në të zeza,shkruan Indeksonline.

Fustani i saj i gjatë dhe i gjerë, i ka nxjerr në fokus gjoksin pa sutjena.
Edhe kjo foto dëshmon mjaftushëm se sa shumë ka rënë në peshë aktorja e  famshme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close