fbpx
Rozë

10 filmat më të frikshëm 2017 për t’i parë këtë Halloween

Nëse jeni të ngazëllyer që Halloween po afron, ju sjellim disa nga filmat më të frikshëm të të gjitha kohërave e për t’i parë gjatë këtij muaji dhe në natën e 31 tetorit.

Viti 2017 solli filma të shumtë horror, kështu që hidhni një sy listës së më poshtme:

IT (2017)

Get Out

Split

The Belko Experiment

Berlin Syndrome

Raw

Anabelle: Creation

Killing Ground

Happy Death Day

Jigsaw

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close