fbpx
Rozë

Publikohet foto e parë e djalit të Kryeministrit, ja si duket Zaho Rama!

Vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama, Rea Xhillari ka treguar gjithnjë afeksionin e saj për vëllain e vogël Zaho.

Ndonëse pa i treguar fytyrën edhe ajo si Kryeministri ka publikuar foto me vogëlushin. Megjithatë këtë herë në Instagram, Rea ka publikuar një foto ku shfaqet duke luajtur me Zahon. Ndonëse foto është e sfumuar arrijmë të dallojmë tiparet e Zahos.

Kjo është foto e parë e djalit të Kryeministrit ku dallohen me tepër tiparet e fytyrës. Përveç Zahos, i ardhur në jetë nga martesa e tij me Linda Ramën, Edi Rama ka dhe një djalë tjetër, Gregorin, i cili ka ardhur në jetë nga martesa e parë e Kryeministrit me aktoren e njohur shqiptare, Matilda Makoçi.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close