fbpx
Rozë

Kim Kardashian i lë sytjenat në shtëpi, ja si duket!

Njihet për asetet e saj përvëluese dhe për jetën luksoze që ajo bën.

Megjithatë edhe kësaj here ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian nuk u shpëtoi paparacive, kur u pa për herë të fundit teksa ishte paraqitur pa sytjena në ambientet e të të famshmëve, njofton Klan Kosova.

Gruaja e reperit të njohur Kanye West, u pa teksa po merrte pjesë në një gala mbrëmje të filmit LACMA të organizuar në Los Angeles, ndërsa po dukej tejet mahnitëse me një kombinim elegant.

Kim Kardashian e cila gëzon dy fëmijë, kishte kombinuar pantallonat e saj me një xhaketë në ngjyrë të zezë, por që format e saj të gjoksit, ishin ato që morën vëmendjen  e të gjithëve

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close