fbpx
Rozë

Kjo është e diela ideale e Lori Hoxhës!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën tregon sesi është duke e kaluar këtë të dielë.

Ngrohtë dhe më atmosferë festive, Lori ka treguar çast mjaft të rehatshme për të./Gazeta Express/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close