fbpx
Rozë

Nuk do e besoni çfarë do të bënte Xhensila nëse Besi do e tradhtonte!

E ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit, Xhensila Myrtezaj u shpreh se thyerja e besimit ishte diçka që ajo nuk e falte.

E si për ta bërë disi më të prekshme këtë temë, Roza tregoi se kur ishin takuar paraprakisht për emisionin, e kishte pyetur Xhensilën se nëse e kishte menduar që Besi mund ta tradhtonte. “Xhensila u çua nga tavolina, bëri kryqin dhe u ul prap!”- tregoi Roza duke qeshur me të madhe. “I mendoj gjërat e bardha, është diçka që nuk e çoj nëpër mend, nuk e suporton dot truri im këtë gjë!”- rrëfeu këngëtarja./Xing.al/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close