fbpx
Rozë

19 vjeçari iluzionist e ngrinë live Shpëtim Deskun në emision

Këtë të diele n’Kosovë Show ishin mysafirë aktorët e humorit Ganimet Bytyqi-Lalushi dhe Muhamet Krasniqi të cilët sollën momente shumë interesante.

Në fund të emisionit mysafir është një iluzionist shqiptar nga Prizreni.

Hysen Gashi solli disa numra iluzionesh, përfshirë ‘ngrirjen’ e moderatorit.

Në një moment 19 vjeçari shkeli mbi trupin e ngrirë të Deskut i cili ishte vendosur në dy karrige.

Për më shumë shikojeni videon.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close