fbpx
Lajme

EKSLUZIVE tek EPILOGU, politikanët nga Kosova dhe soziet e tyre (FOTO)

Çdo njeri e ka sozinë e tij në botë, por e ka shumë të vështirë ta gjejë atë.

Epilogu, ka gjetur disa prej sozive të politikanëve tanë nga Kosova, që ngjasojnë me yjet botërore të fushave të ndryshme.

Kadri Veseli dhe Laurent Koshiellni.

Melihate Termkolli dhe Van Gal.

Gazmend Muhaxheri dhe Arien Roben.

Abdullah Hoti dhe Nikolas Kejxh.

Arsim Bajrami dhe Xheki Qen.

Blerand Stavileci dhe Gonzalo Higuain.

Redaksia Epilogu, në vazhdimësi do t’ju sjell edhe shumë sozie të tjera! /epilogu.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close