fbpx
LajmeRozë

Vajza i dridhet para syve, Ledri Vula e injoron

Këngëtari i famshëm i estradës kosovare, Ledri Vula, në profilin e tij në fejsbuk ka postuar një video gjatë një koncerti në bregdetin shqiptar.

Gjatë koncertit shihet një vajzë e cila bënë lëvizje të trupit, vetëm sa për t’i rënë në sy rep artistit të famshëm kosovar.

Por, edhe në video shihet këngëtari duke e injoruar plotësisht dhe duke mos e shikuar as përformancën e saj. /epilogu/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close