fbpx
Rozë

Fshehën lidhjen e tyre pesë vite, tani Foxx shihet me të dashurën (Foto)

Katie Holmes dhe aktori Jamie Foxx më në fund kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë pas disave viteve fshehje të romancës së tyre nga publiku.

Çifti, që besohet se kanë qenë duke u takuar që nga viti 2013, më në fund janë shfaqur në publik së bashku, teksa shijoni një ditë në plazh.

Këta të fundit kishin marrë masa të jashtëzakonshme për të mbajtur të fshehtë marrëdhënien e tyre në mes pretendimeve se ish-burri i Katie-së, ishte përfshirë në klauzolë në vendbanimin e saj përgjatë vitit 2012, që i ndalonte më pas takimin me pubik për pesë vite.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close