fbpx
Rozë

Kaq fobi ka Dani nga fluturimi, shikoni se si lutet në avion

Kaq fobi ka Dani nga fluturimi, shikoni se si lutet në avion

Ai është parë në një fotografi që e ka postuar menaxheri i Gjikos, Granit Muhaxheri në rrjetet sociale, e ku Dani shihet duke u lutur.

Derisa reperi Gjiko dhe DJ Flow qeshin në fotografi, kjo nuk ndodh me Danin.

Këngëtari më zë bylbyli ka një punë tjetër – t’i lutet Zotit që të mbërrin shëndoshë e mirë në avion.

Ndoshta, Dani vetëm nga nevoja hip në avion për shkak të angazhimeve të shumta që ka me koncerte te diaspora shqiptare në Zvicër, Gjermani dhe vende të tjera europiane. /GazetaExpress/

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close