fbpx
Rozë

Nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Eni Koçi dhe Genci

 

Ata së fundmi nxorrën edhe këngën e tyre së bashku.

Përveç tjerash, disa gjeste flasin qartë se mes dyshes ekziston një kimi që ata nuk arrijnë dot ta fshehin.

Edhe pse që të dy shumë të përshtatshëm dhe të bukur, ata kanë goxha një diferencë në moshë.

Mirëpo, duket se dashuria e tyre nuk i njeh fare 14 vite që dyshja i ka në mes.

Gjithsesi, vlen të ceket se projekti i tyre më i ri i titulluar “Vetëm ti” u mirëprit shumë nga ndjekësit e që ende vazhdon të merr lum klikimesh.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close