fbpx
Rozë

Pas fejesës, vajza e Milaim Zekës i tregon Seldit se çfarë ka humbur!

Ish e fejuara e këngëtarit të njohur Seldi, sot si rrallë herë më parë ka treguar linjat e saj të trupit mjaft seksi që ka.

Duket sikur Dafina Zeka, vajza e deputetit Milaim Zeka me këtë pozë aq joshëse don ti tregojë Seldit së çfarë ka humbur.

Më poshtë shikojeni fotografinë dhe vlerësojeni edhe vetë:

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close