fbpx
Rozë

Sa e bukur Luana Vjollca! Shfaqet me plotë elegancë (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet e ëmbël dhe me shumë stil.

Vjollca duket se e ka në qejf atmosferën festive të fundvitit.

Në paraqitjen e radhës ajo duket si mos më mirë dhe në formë perfekte.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close