fbpx
Rozë

Festë e dyfishtë për Dafinën, kjo është arsyeja

Jo rrallë herë këngëtarja Dafina Zeqiri, ka folur për nënën e saj dhe për rëndësinë që ajo ka në jetën e Dafit. Zeqiri ka treguar se nëna ishte krahu i djathë në karrierë

Soot kur Dafina është në Amerikë duke punuar për karrierën e saj tash në nivele botërore, nëna e këngëtares feston ditëlindjen. Andaj këngëtarja përmes postimeve në rrjete sociale e ka uruar më fjalë mjaft emocionuese.

“Urime ditëlindjen definicioni i saktë i Mretit! Nëna ime! Nuk mund ta përshkruaj se çfarë kuptimi ke ti për mua dhe motrat e mija! Veçanërisht për mua!…Zoti e din jam duke e bërë këtë për ty. Faleminderit që më tregove rrugën e drejtë. Dritë! Për mua dhe motrën. Ne lindëm Mbretëresha por në punë jemi si Mbretër ..Të dua nani”, ka shkruar ndër tjerash Dafina, mbi fotografitë e postuara në InstaStory.

Kujtojmë se “Told Ya” është projekti i saj i fundit muzikor i saj.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close