fbpx
Rozë

Dua bëhet nuse me vello, duvak të kuq e lule të zeza

Vetëm pak ditë kanë mbetur deri në festën e Halloween-it.

Por, deri më tani kemi parë disa këngëtare të njohura të cilat veçse kanë filluar me festën, transmeton Gazeta Express.

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa një ditë më parë ka qenë në një festë për këtë festë.

Si kurrë më parë, Dua na vjen me një ndryshim. Me një grim më ndryshe se herëve të tjera, me stil më ndryshe të flokëve e e veshur me vello dhe duvak të kuq e duke mbajtur në duar lule të zeza, kështu Dua festoi mbrëmë.

 

Kujtojmë se një ditë më parë edhe këngëtarja Afërdita Dreshaj kishte publikuar imazhe ku shihej se për këtë festë ishte veshur si një police seksi.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close