fbpx
Rozë

Me shqiptare nuk ka, Rita spo e dëshmoi me fotosesionin e saj të fundit

Këngëtarja kosovare tashmë yll botëror, Rita Ora veçse shquhet për zërin e saj ajo konsiderohet edhe si një nga artistet më atraktive në botë

Rita, e cila rrugën e suksesit e ka tashmë të garantuar së fundmi ka realizuar edhe një fotosesion për lindjën e të brendshmëve Tezenis. Ajo shfaqet vetëm në të brendshme dhe mjaftë seksi.

Përmes këtyre imazheve dëshmohet edhe një herë se ajo ka një trup për tu patur zili./Indeksonline

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close