fbpx
Rozë

Çfarë do të thotë Iliri kur ta shohë Gilin duke u fotografuar me një person tjetër?

Gjatë gjithë karrierës së saj ajo është prezantuar me një emër artistik.

Fefzije Berani e njohur si Gili, është padyshim njëra ndër këngëtaret më të famshme në skenën muzikore .

Shumë gjenerata janë rritur me muzikën e saj. Ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri, Gilin e shohim shumë aktive në rrjetet sociale dhe në ahengje të ndryshme muzikore.

Gili gjithmonë është njohur si një këngëtare e cila ka raporte të mira me pothuajse gjithë kolegët e saj.

Një raport të tillë ajo ka edhe me artistët më të rinj në moshë. Ditë më parë ajo ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me reperin e njohur Majk. Kjo fotografi është realizuar  gjatë festës së Plisave në Prishtinë.

“Ne zemer te Prishtines????????❤Te festa e PLISAVE”, kishte shkruar Gili.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close