fbpx
Rozë

Olsi i BB9 krah divës së Top Channel, kjo nuk pritej

Ish banori i Big Brother 9 është kthyer sërish në Top Channel.

 Ai do të jetë në ekran të shtunën që vjen në programin e moderatores sexy Luana Vjollca.

Olsi ka publikuar një foto krah Luanës ku tregon se do të jetë pjesë e një prej skuadrsave të emisionit ‘Shiko kush luan’.

Olsi u përfol  gjatë në media për protagonismin e tij dhe të lishjes që kishte me një tjetër ish banore, Fjorentina Halili.

Ajo është pjesë e stafit të Top Media ku punon si grimiere. Ndërkohë Olsi është parë në shoqërinë e shumë femrave sexy. Ende ai nuk ka pranuar nëse është në një lidhje dashurie.  /Gazeta Express/ 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close