fbpx
Rozë

Leonorës ngjyra e kuqe shumë i ngjanë (Foto)

Leonora Jakupi mbetet një prej yjeve atraktive shqiptare.

Bukuroshja e skenës muzikore në mënyrë emocionuese po e pret festën e 28 nëntorit.

105 vjetori i shtetit shqiptar e gjen Leonorën në fustan të kuq tejet bukur dhe elegante.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close