fbpx
Rozë

Luana Vjollca ‘fundos’ Eramal Mamaqin, ‘Xing’ humb me shifra të frikshme

Janë zyrtarisht në një betejë televizive.

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë rivalët më të rinj mediatikë. Emisionet e tyre transmetohen në të njëjtën fashë orari në televizion.

‘Xing’ me Ermal Mamaqin u ndje i rrezikuar pasi në ekran u kthye Luana Vjollca me emisionin më të ri ‘Shiko kush luan’

Moderatorja ka postuar në rrjetet siociale shifrat e shikueshmërisë. Nga tabela duket se emisioni i saj ka fituar bindshëm ndaj të tjerëve. Ermali nga i pari në listë është zhvendosur i treti.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close