fbpx
Rozë

Lori Hoxha i kthehet fëmijërisë…por tërësisht ndryshe!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një sërë fotosh në të cilën shfaqet tek lodrat.

Më në formë se kurrë Lori duket se i është kthyer fëmijërisë, por mjaft ndryshe duke u shfaqur seksi dhe mjaft tërheqëse.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close