fbpx
Rozë

Kaq e bukur duket Jonida Maliqi sot (Foto)

Jonida Maliqi është këngëtarja e njohur shqiptare që ka kënduar shumë hite që secili i kemi në kujtesë.

Ajo përveç muzikës ka si specialitet edhe veshjen e veçantë dhe stilin.

Jonida shpesh konsiderohet si personazhi VIP që vishet më së miri dhe shpenzon më së shumti në veshje. Kështu duket edhe sot Jonida veshur më glamuroze dhe dukej për mrekulli.

Shikoni këtë fotografi të saj.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close