fbpx
Rozë

Kaltina Selimi është zhdukur nga skena, por shikoni se çfarë ndryshimi ka bërë (Foto)

Kaltrina Selimi ka kohë që është larguar disi nga skena dhe nuk ka ardhur me projekte të reja, shkruan Indeksonline.

Por Kaltrina është parë sot në disa fotografi të shpërndara në rrjetin social “Instagram” dhe ajo dukej asgjë tjetër përpos shumë e bukur.

Edhe pse me grimin e rënduar Kaltrina gëzon edhe bukurinë e saj natyrale e cila e veçon nga shumë këngëtare të tjera të estradës shqiptare.

Kaltrina kishte bërë një në flokët e saj, ku nga brune është kthyer në një bionde shumë tërheqëse.

Ndryshe Kaltrina është e martuar dhe ka një djalë kurse jeton në kryeqytetin anglez, Londër./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close