fbpx
Rozë

Demi Lavato shton goxha peshë ama ngjanë e mrekullueshme në të zeza (Foto)

Ajo la pa fjalë të gjithë në  tapetin e kuq të në ndarjen e çmimeve MTV EMMA, ku u shfaqë e veshur me një kombinim bardh dhe zi kurse dekolteja ishte e hapur më shumë se që dukej.

Por  në paraqitjen e fundit publike të Demit, ajo shfaqej e veshur komplet në të zeza dhe dukej e mrekullueshme, shkruan Indeksonline.

Grimi më i rënduar dhe flokët e gjata ia shtonin nurin pamjes së saj por ajo që u komentua është edhe pesha e këngëtares.

Por Demi nuk e ka problem një gjë të tillë e as kompleks, kjo ndoshta është arsyeja që duket mirë në cdo paraqitje të saj publike./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close