fbpx
Rozë

Modelja shqiptare me famë botërore pa të brendshme për Halloween

Modelja shqiptare me famë botërore ka ndezur rrjetin me veshjen e saj për Halloween.

Tika Camaj ka zgjedhur të vishet si Kleopatra në këtë ditë feste. Fustani i saj mjaft provokues ka nxjerrë në pah format e saj trupore prej modeleje.

Një fustan që të ‘detyron’ të mos veshësh të brendshme.

Këto fustane kaq provokuese janë tëndenca e kohëve të fundit. Tika, modelja e njohur e Viktoria’s Secret njihet për pozat e saj shumë të komentuara.

Modelja kohët e fundit ka ndryshuar pamje, duke u bërë një brune mjaft provokuese. Mos vallë ky ndryshim është bërë për shkak të personazhit që ajo ka kujtuar për Halloween?

Tika gjithmonë ka qenë një nga biondet më tunduese dhe ndryshimi i fundit e bën të duket paksa e çuditshme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close