fbpx
Rozë

Dua me performancë mahnitëse në Oslo

Ylli i njohur kosovar, Dua Lipa po i ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës së saj dhe pse ka pak kohë që është futur në tregun muzikor.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka realizuar projekte muzikore që po pushtojnë tregun ndërkombëtar.

Së fundimi ylli i pop ka dhënë një performacë mahnitëse në Oslo të Norvegjisë.
Ajo dukej e mrekullueshme me veshje me kuadrate.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close