fbpx
Rozë

Bukuria natyrale e Jennifer, 48 vjeçare por më e bukur se Morena Taraku

Jennifer Lopez është njëra prej aktoreve dhe këngëtarëve të rralla që gëzon bukuri natyrale. Ajo duket më e bukur se shumë vajza 20 vjeçare

Jennifer Lopez është shembull se si të quhesh bukuri natyrale.

Këngëtarja dhe aktorja ka pozuar në një fotosesion për të reklamuar vathët e një kompanie dhe duket aq e re dhe aq në formë saqë lë pas shumë 20 vjeçare me 48 vitet saj.

Madje është e vështirë të thuhet se ajo është kaq e vjetër.

Bukuroshja duke ikonë e bukurisë në këto foto, madje është më në formë dhe më e bukur se bukuroshja kosovare, Morena Taraku, për të cilën thuhet se ka bërë intervenime kirurgjike.

 

 

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close