fbpx
Rozë

Emocionohet Marina Vjollca gjatë emisionit! I mbushen sytë me lotë (Foto)

Mbrëmjen e sotme spektakli i “C’est la vie” i është dedikuar plotësisht të ndjerit Aleksandër Lalo.

Kompozitori ishte në panelin e spektaklit dhe vetëm një javëmë parë u nda nga jeta. Moderatorja Marina Vjollca e ka pasur shumë të vështirë ta hapë mbrëmjen e sotme.

E përlotur në skenë, ajo tha: Kushdo gazetar s’do ta kishte të lehtë të ishte në vendin tim sonte. Profesori do të jetë mes nesh me artin dhe muzikën e tij”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close