fbpx
Rozë

Miley Cyrus shtatzënë? Këngëtarja tregon të vërtetën

Në ditën e ditëlindjes së yllit të muzikës pop filluan të qarkullojnë lajmet se Miley Cyrus është shtatzënë.

Këngëtarja publikoi një foto gjatë festimeve ku shfaqej me një bluzë të gjërë dhe barku i saj dukej më i fryrë se zakonisht.

Ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur, si Kylie Jenner e cila nuk po e pranon shtatzëninë, Miley reagon menjëherë.

Ajo ka treguar arsyen se përse barku i saj ngjante si shtatzënë. Miley shkruan në rrjetet sociale, se e ka tepruar paksa me ushqimin në festimet e ditëlindjes prandaj duket si shtatzënë.

Pra e kuptuat? Miley Cyrus nuk është shtatzënë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close