fbpx
Rozë

Erdhi “shtriga” më seksi, gjoksmadhja Abi tregon asetet

Ylli gjoksmadhe e Towie, Abi Clarke ka treguar gjoksin e saj dhe të pasmet derisa ka defiluar e rregulluar për festën e Halloween

Ajo u bë hit në “shehër” pasi që doli me kostumin tepër seksi, në formë zombie për të festuar Halloween.

Kjo është Abi Clarke e cila ka vazhduar për të festuar me shoqëri që nga e shtuna.

Ylli 26 vjeçar i Towie ka rrezikuar edhe disa herë, vetëm dhe vetëm që të merr vëmendjen e të gjithëve në defilimin e saj në Londër.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close