fbpx
Rozë

Selena e Justin kapen mat së bashku

Thuhet se dyshja e famshme më në fund ka arritur paqen mes vete, krejt kjo për shkak të problemeve shëndetësore që pati së fundmi këngëtarja.

Selena Gomez dhe Justin Biber duket se janë në terme të mira, pasi që janë parë duke kaluar ditën së bashku në vilën e këngëtarit në Los Angelos.

Po atë ditë ish çifti janë parë së bashku duke ngrënë mëngjes në një kafe.

 

 

Me sa duket të dashurit aktual të Selenës, The Weekend nuk i pengon që dyshja kanë nisur të shoqërohen prapë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close