fbpx
Rozë

Fansat e “gozhdojnë” Kim për festën e bebes

“A e ftojë ajo nënën e vajzës”

Kjo ishte pyetja kryesore që i bën fansat Kim Kardashianit se a e ftoi ajo në ahengun për beben e re nënën e saj të vërtetë, derisa yll kishte thënë se e dëshironte një fëmijë të tretë.

Në fillim të kësaj jave ajo aksidentalisht kishte treguar se pret fëmijën e tretë në janar, një vajzë, nëpërmes një nëne surrogate.

Mirëpo, Kim Kardashian (37) është nën presionin e fansave pasi që ajo ka publikuar disa foto dhe video ku shihet në ahëngun për vajzën e vogël ku ajo feston ardhjen në jetë të fëmijës së tretë – por në të cilin ahën nuk shihet nëna e saj e vërtetë.

Kjo ka bërë që bukuroshja dhe pasanikja të gozhdohet në Twitter, për të cilën ajo vet kishte thënë se do të dëshironte ta kishte në festën e bebes edhe nënën e saj të vërtetë kur ajo do të lindte për Vitin e Ri. /GazetaExpress/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close