fbpx
Rozë

Ky është burri më seksi në botë

Superstari Blake Shelton është zgjedhur burri më seksi në botë për vitin 2017.

Shelton është përzgjedhur nga revista “People”.

Këngëtari 41-vjeçar tregoi si e përjetoi lajmin.

“Faleminderit revista ‘People’. Mos më urreni pse jam i bukur”, ishte shprehur si në shaka ai.

Blake ka fituar të njëjtin epitet sikurse që kishte miku dhe kolegu i tij Adam Levine një vit më parë.

“Kur [njerëzit] i thoshin Adamit,” zotri Sexy, ‘do ta shihje gjithmonë të shkonte,’ Epo, awww … ‘Nëse ti thua se për mua, do të jetë,’ Ti je e drejtë, jam zotri Sexy! Unë kam qenë i shëmtuar tërë jetën time, nëse mund të jem sexy për një vit, po e marr. Unë jam duke marrë atë. “, kishte përfunduar ai.

Ndryshe, Blake është në lidhje me këngëtaren Gwen Stefani.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close