fbpx
Rozë

Kapen në ‘flagrancë’ në kontinentin tjetër, çfarë po ndodh mes dy këngëtarëve

Kapen në ‘flagrancë’ në kontinentin tjetër, çfarë po ndodh mes dy këngëtarëve

A janë këta çifti më i ri i show-bizit shqiptar?

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar e Samanta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Por mesa duket muzika nuk është e vetmja që i bashkon.
Dyshja po përflitet për një lidhje pas fotove që kanë postuar nga New York-u ku ndodhen aktualisht.
Blitz ka vërejtur se Samanta dhe Capital kanë postuar foto nga i njëjti vend në New York dhe po në të nëjtën ditë, por me disa orë diferencë. 
Nuk dihet nëse Capital T dhe Samanta Karavello janë takuar atje dhe po planifikojnë ndonjë projekt të ri apo kjo mund të ketë qenë thjesht rastësi. 
Nuk dihet se çfarë saktësisht i bëri bashkë dy këngëtaret. 


Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close