fbpx
Rozë

Më në fund e bleu edhe Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë një blerje të re.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se ka blerë një Iphone X, seria e fundit e kësaj marke mobile, shkruan lajmi.net.

E kjo gjë, duket se e ka gëzuar pa masë këngëtaren, pasi përmes këtij posti ka shprehur lumturinë dhe përfitimet nga telefoni.

Nga ana tjetër, Dafina është në prag të publikimit të këngës së saj më të re, ‘King’.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close