fbpx
Rozë

Trembëdhjetë yjet e famshëm të cilët mund të ngatërrohen me fansat e tyre për shkak të ngjashmërisë së madhe (Foto)

Disa njerëz shpenzojnë shuma të mëdha parash për të rikrijuar pamjen e një superylli.

Megjithatë, ka njerëz që nuk kanë nevojë të bëjnë asgjë, sepse ata tashmë duken si të famshmit e tyre të preferuar.

Bright Side mblodhi një sërë fotografish befasuese të kopjeve të yjeve të famshëm. Disa prej tyre duken pothuajse si binjakë.

Jacky Vasquez dhe Ariana Grande

April Gloria dhe Taylor Swift

Sofia Solares dhe Selena Gomez

Kami Osman dhe Kim Kardashian

Ty Jones dhe Ed Sheeran

Ellinor Hellborg dhe Adele

Johannes Laschet dhe Ryan Gosling

Francesca Brown dhe Katy Perry

Andele Lara dhe Rihanna

Brittany Williams dhe Beyonce

Chelsea Marr dhe Angelina Jolie

Konrad Annerud dhe Leonardo DiCaprio

Megan Flockhart dhe Emma Watson

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close