fbpx
Rozë

Kënaqesh me paret e burrit’… Emina degjeneron fansen publikisht

Modelja shqiptare me famë botërore është sulmuar nga një prej fanseve të saj.

Emina Cunmulaj, vajza me origjinë shqiptare është martuar me një  pasanik, por gjithmonë ka treguar në rrjetet sociale modestinë e saj.

Teksa poston foto me bashkëshortin e saj një fanse, siç jo rrallë ndodh e ka sulmuar:

“A po kënaqesh me paret e burrit?”Haha ti s’je më e mirë se këto se vetëm serbisht flet edhe dëgjon muzikë serbe moj shkin!” ka shkruar një nga ndjekësja.

Por Emina nuk mund ta linte pa përgjigje., madje e ka postuar bisedën e saj në rrjetet sociale.

“E shkreta, shiko larg dhe plas në bark. Dështake!!! Shko gjej një jetë se duket qartë që vetë nuk ke.”

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close