fbpx
Rozë

Miqtë e dikurshëm të Kaltrina Selimit ja nxjerrin të gjitha në shesh

Është ndër këngëtarët më të dashura nga publiku. E tillë u bë që kur u paraqit me grupin “Hana Band”, ku edhe fitoi famë të madhe

Kaltrina është natyrë tejet e shoqërueshme, e miqtë që e njohin mirë, tregojnë disa karakteristika ta saj: -Miq të saj thonë se Kaltërinës i pëlqen shumë të flejë. Pra, është gjumashe.

-Ajo është person që nuk merret fare me thashetheme dhe nuk e ka fort idenë se çfarë ndodh rreth e rrotull.

-Është shumë e lidhur me familjen, posaçërisht me vëllaun e saj.

-Takimi i parë me bashkëshortin e saj ka ndodhur në Ulqin, derisa ishte me pushime.

-Kur janë njohur Dritoni (tani bashkëshorti i saj) nuk e ka pasur idenë se Kaltrina është këngëtare e famshme.

-Me rastin e ditëlindjes, si dhuratë ka marrë unazën e fejesës, shkruan “Kosovarja”.

-Është tip tejet i durueshëm.

-Është mërzitur shumë kur djali ja ka prishur telefonin.

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close