fbpx
Rozë

Foto të rralla kur Nora e Tuna festonin bashkë për Halloween

Festa e Halloween apo e njohur si festa e shtrigave, viteve të funidt ka filluar të festohet më shumë se sa dikur.

Përveç fëmijëve e njerëzve të zakonshëm, këtë ditë e festojnë edhe fytyrat publike.

Dy nga këngëtaret më të njohura shqiptare, që dikur ishin mikesha, Nora dhe Tuna, sot janë kunata. Më poshtë ju sjellim disa fotografi të vjetra të dy artisteve të cilat shihen të maskuara për Halloween.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close